top of page

MBK - MÁ SPECIÁLNÍ KOSMETIKA

 
Brigitta1.jpg

Výsledkem mého úsilí je má vlastní metoda – celostní, individuální a přirozeně účinná – Methode Brigitte Kettner. Inovační produktové řady vlastní výroby

a speciální ošetřovací postupy mi umožňují rychle odhalit problémy a poskytnou individuální ošetření, které tyto problémy vyřeší. Výsledky stále a stále přesvědčují  kosmetičky, dermatology a terapeuty na celém světě, zcela určitě přesvědčí i vás.

 

Naše kůže je zrcadlem naší duše. Radost a smutek se projevují na našem vnějším vzhledu. Nervozita se například projeví jako zarudlé skvrny,  na citlivé pleti kolem očí je patrný nedostatek spánku.

 

Tak jako my jsme schopni poznat emocionální stavy a tělesnou i duševní pohodu z tváří lidí okolo nás, tak i kosmetolog – díky znalosti homeopatie – dokáže určit základní příčiny dermatologických problémů a pozná, co ještě jiného,

kromě kůže, je třeba léčit, aby nebylo dosaženo jen krátkodobých výsledků,

ale abychom byli osvobozeni od všech blokád a náš organismus se vrátil zpět

do stavu rovnováhy.

 

V současnosti na trhu existuje hodně dobrých výrobků, které však řeší problémy s pletí povrchově. Díky nim dosahujeme při ošetření jen krátkodobých výsledků. Pouze systém, který spočívá v přesné analýze problému, v ošetření jak zvnějšku tak zvnitřku za pomoci cílených produktových řešení, ve zvláštním ošetření a individuálně sestaveném pěstícím plánu může vyřešit problémy s pletí, vlasy a váhou účinně a na dlouhou dobu.

Krása není otázkou věku, ale je to výsledek zdravé a dobře opečované kůže.

 

Každý výrobek obsahuje vybrané přísady. Tam kde je kůže nejvíce oslabena,

tenká a citlivá nebo s velkými póry a atrofická, je důležité dobře vybrat kombinace vysoce účinných látek. Produkty MBK cílí, řeší a chrání stávající části kůže, mají pozitivní vliv

na buněčný metabolismus, syntézu kolagenu a vlastní opravné mechanismy kůže.

 

Celostní, individuální a samozřejmě účinná – to odlišuje metodu produktů Brigitte Kettner. Jedná se o výrobky pro udržitelnou péči, které poskytují řešení pro každý stav kůže:

od přecitlivělosti, zčervenání, akné a dalších kožních problémů až po moderní kosmetiku proti stárnutí s inovativními ingrediencemi, jako jsou například  peptidy proti stárnutí.

 

V těchto liniích péče najdete osobní program péče pro ženu i muže. Všechny naše výrobky jsou tvořeny s maximální péčí a každý produkt je malý, osobní koncept péče.

 

Téměř všechny naše výrobky jsou také vegan. Neveganské výrobky obsahují

např. propolis (včelí pryskyřice) nebo hedvábný prášek.

Brigitta2.jpg
bottom of page