top of page

LIFT LINE - PŘÍRODNÍ ANTI-AGING

 
ANTIAGING.jpg

Vysoce účinné látky proti stárnutí v kombinaci s přírodními rostlinnými Isoflavony dodávají  kůži identický kolagen a elasticitu.

> Kdy má péče o stárnutí smysl?

> Jak mám dát pokožce, co potřebuje?

> Jaká je pro mě ta správná péče?

K zodpovězení těchto otázek je třeba pochopit, proč se kůže v průběhu času mění. Pro "zralou pleť" – kůže u žen a mužů starších 30 let – jsou dvě příčiny v popředí: přírodní a geneticky podmíněné stárnutí kůže a také důsledky hormonální přeměny (zejména u žen během a po menopauze). Hydratace a lipidy v kůži se vytvářejí pomaleji. Kůži vlastní regenerační procesy klesají a kůže ztrácí podstatu, jasné rysy  a výraz.

Naše hormonální rovnováha, genetika, vlivy okolního prostředí (UV světlo, volné radikály, ...)

a výživa jsou důležité složky, které hrají v procesu stárnutí důležitou roli. Je třeba zohlednit všechny tyto vlivy a zohlednit je ve vývoji produktů a ošetření pro naše „lepší stárnutí“.

> Kdy začíná cílená péče proti stárnutí?

> Co dělá produkty v  péči proti stárnutí od Methode Brigitte Kettner tak speciální?

Lift line - optimální péče proti prvním známkám předčasného stárnutí, ztrátě pevnosti a pružnosti, pro unavenou kůži s velkými póry a špatně prokrvenou kůži.

V této řadě ženy i muži najdou ideální péči o obličej a tělo pro revitalizaci a omlazení pleti.

Speciální kombinace přírodních, rostlinných isoflavonů (fytohormonů) a speciálně vyrobených přísad, identických s kůží zefektivní kolagenové a elastinové stavební kameny (enzymy,

aminokyseliny, ...), strukturu a regeneraci kůže zlepší, vrásky a první známky stárnutí kůže zmizí.

Speciální produktová řešení pro různé typy kůže mají navíc individuální účinek. Rychlý účinek a také kompatibilita účinných látek osvěží a oživí i citlivé typy kůže.

Koncentráty pro intenzivní péči restrukturalizují kontury a oživí kůži. Dodávka hydratace je optimalizována a odolnost kůže posílena.

bottom of page