top of page

TÝM LAZEBNICE

 
P1213085_ig_edited.jpg

Věra Jindrová

Zdravotní sestra, vyrůstala v prostředí léčitelů  léčitelek např. Božena Kamenická, farář Ferda a zejména svojí babičky, kde se léčitelství kloubilo s medicínou. Své vzdělání v oboru čínská medicína, celostní přístup k jedinci a přírodních léčebných postupů získávala od dětství přítomností při léčení potřebných mezi svými "tetami" a z rodinných pokladů vydávaných na samizdatech. Po revoluci odcestovala za přáteli a spolužáky své babičky do Německa, Rakouska, Francie a Anglie, kde své vzdělání dovršila profesionálními zkouškami. Souběžně s tím založila v Čechách "LAZEBNICI". Celých 30 let se věnuje vzdělávání v tomto směru a oboru a v současné době je hlavní školitelkou a odbornou garantkou MBK a Paolo Guatelli v ČR. Zároveň odbornou garantkou akreditací v oboru kosmetička.

 

V kosmetickém salonu Lazebnice ošetřuje a věnuje se
klientele zejména s vážnými kožními a zdravotními problémy.

Monika Fridrichová


Monika stála u vzniku "nové Lazebnice" a je nejdéle působící členkou týmu.
Na mateřské dovolené připravovala reklamní materiály

a byla IT oporou v začátcích prodeje Methode Brigitte Kettner v Čechách.


Od roku 2011 začala pracovat naplno v Lazebnici.
Monika má na starosti
obchodní a administrativní část firmy. 

Monika.jpg
Verča.jpg

Veronika Červená

 

Veronika je absolventkou zdravotně-sociálních studií na Jihočeské univerzitě. Posila, která odborností a profesionalitou zapadá do našeho týmu. Věnuje se pedikúře, manikúře, masážím a vlasové trichologii. Setkáte se s ní i na recepci, kde o vás bude s láskou pečovat během čekání na ošetření a radou pomůže s výběrem přípravků na domácí péči.

S Veronikou na palubě se jednak rozšířil pracovní tým, možnosti další péče, ale především se neustále udržuje kvalita a odbornost poskytnutých služeb, na jakou jste u Lazebnice zvyklí a která je pro nás nejvyšší prioritou.

bottom of page