top of page

200% lásky

Spojila se dvě L a dvě srdce se 100% láskou k tomu co dělají. První L – Lazebnice, od roku 1990 nabízela bio výrobky a v té době ještě naprosto sci-fi informace o holistickém přístupu k životu.

Přednášky, semináře a školení zaměřené na filosofii, víru, alternativní medicínu apod. Zároveň provozovala salon, kde byla samozřejmostí holistická péče, inovativní šetření naprosto respektující činnost orgánů, jejich vliv na zdraví

a psychosomatiku. Samozřejmě se vše neustále vyvíjí a zdokonaluje.

Dnes Lazebnice školí a dováží do ČR Methode Brigitte Kettner – celostní, individuální přirozeně účinnou metodu, postavenou na základě vlastních výsledků výzkumu spolu

s vývojem v oblasti mikrobiologie, znalostí čínské medicíny a síly vybraných přírodních účinných látek. Která byla určena výhradně pro profesionální svět kosmetiček, masérů a výživových terapeutů. 

V letošním roce přišla MBK s novou ucelenou Bio řadou, vhodnou i pro vegany

to je ta příležitost dostat MBK do povědomí širší veřejnosti a samozřejmě i možnost zakoupit si přípravky bez návštěvy kosmetického salonu. 

Dlouho jsme zvažovali, jak s touto možností naložit. Český zákazník je specifický a dobrá zpráva je, že přibývá počet těch, kteří přemýšlí o tom, kde a co nakupují. MBK je svojí filosofií i dámou, která za tím stojí, srdeční produkt. A tak jsme hledali srdce se kterým bychom se chtěli spojit. Někoho, kdo svou prací žije a své srdce skrze ni dává těm ostatním. Řekli jsme si, že tahle řada je natolik výjimečná, nejen obsahem a "lahvičkami", že si zaslouží výjimečné prostředí, kde se představí a bude ke koupi. To místo jsme našli a tím místem je: Druhé L – Liduška. Paní Iveta Churavá, majitelka obchodu U Lidušky, je to druhé srdce, které svou prací pro ostatní bije. Její obchody jsou útulné, profesionální s vysokou nadstavbou nad českými obchody podobného zaměření. 

Nabízí regionální potraviny, bio výrobky, záleží jí na kvalitě a původu zboží. Ona sama i personál jsou milé a ochotné i když zákazník někdy neví... co by. Sortiment U Lidušky nabízí hodně surovin, které jsou v nové řadě MBK obsaženy a naše kůže je orgán, který potřebuje péči jak zevnitř, tak z venku.

I to je celostní přístup k tělu.

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page