top of page

PIPI den u Lazebnice
Přijďte oslavit PIPI den plný radosti a pozitivní energie! PIPI měla vždycky heslo "Za vším jen dobré" a my chceme tuto filozofii sdílet s vámi! Přijďte se s námi bavit v Plzni k Ráji, kde se bude konat sobotní akce plná originální módy, ručně vyráběných šperků, zdravotních vychytávek a mnoho dalšího!
 

pipi3.png

Co můžete očekávat: 
👗 Originální oděvy pro dospělé i děti z dílny BY BEA
💍 Ručně vyráběné šperky z minerálů, říčních perel, chirurgické a nerezové oceli od KT JEWELLERY
👞 Poradenství a prodej zdravotních bot, vložek do bot, podpůrných punčoch a ostatních vychytávek pro zdravé nohy a chůzi.
🍷 Výběr vín od českých vinařů, kterými nás vybaví vinotéka Wine Pint Plzeň a limonády od Richardovy limonády - podpoříte výstavbu Domu pro Julii, prvního dětského hospice u nás!
🍩 Perníčky, věnečky a další občerstvení, které pro tuto akci zajistí Dana Jíšová
🧤 Drobný sortiment (šály, rukavice, čepice,..) pro přivítání chladnějšího podzimu od Butik BB Rudná a také perníčky k prodeji od paní Hany Drnkové.
💆‍♀️ Sortiment pro zdravou krásu od Lazebnice 

Na programu je dobrá nálada a radost ze setkání, módní přehlídka , kde modelkami budou dobrovolnice z řad účastnic, tedy reálné ženy v originálních modelech, v dětském oblečení proběhnou holky zlobilky, které nám ukážou dětskou módu!
Těšíme se na vás v sobotu 21.10. od 9:00 do 17:00 u Lazebnic. Přijďte pěšky (25 min z centra) nebo můžete využít autobus č. 20 s zastávkou V Ráji. Pokud preferujete auto, parkování v okolí je omezené, ale v Ráji je místo pro lidi vždycky!
Neváhejte se zeptat na cokoliv a dejte vědět přátelům, kteří by mohli být také nadšení!

Budeme se na Vás těšit!

Pozvánka_ByBea.jpg

By Bea 24.5.2023 od 15.00

U Lazebnic i o módě, 24.5.2023 u nás bude paní Jitka se svojí oděvní značkou By Bea. Své úžasné modely přiveze jednak na vyzkoušení, ale také k zakoupení. Budete si moci také cokoliv nechat ušít přímo Vám na míru.

75E81778-ECF5-4F87-8D94-6F96184460D2.jpeg
3607B4F9-3D8E-4521-8E19-FF7BF8932794.jpeg

V našem nově vybudovaném salonu nabízíme kadeřnický prostor plně vybavený moderním zařízením. Salon se nachází v ulici K Ráji v Plzni. Pokud máte zkušenosti v oboru a dokážete pracovat s ucelenou značnou DAVINES, rádi bychom Vás přivítali v našem týmu. Stačí nám zaslat Váš životopis a živnostenský list a domluvit si osobní jednání, kde Vám rádi sdělíme další informace.

U nás uvítáme jak ženy, tak i muže s kadeřnickými zkušenostmi.

Pokud hledáte novou příležitost v oboru a chcete se připojit k našemu týmu, neváhejte nás kontaktovat na:

info@lazebnice.cz nebo na tel.: 601 104 241.

bottom of page