top of page

CLASSIC LINE - ZDRAVÉ ŘEŠENÍ PRO PLEŤ

 

Čištění - Základní péče

 

Čisticí produkty Methode Brigitte Kettner zapůsobí svou rozmanitostí. Čisticí mléka jsou vynikající jako celkový odstraňovač make-upu (obličej a oči) dokonce vhodné i pro citlivé typy pleti.

Inovativní složení v jedinečné struktuře hydratují a stabilizují kůži (vlastní kyselý plášť kůže).

Kůže je jemně, ale účinně očištěna

a chráněna. Každý typ kůže je obnoven

a oživen. Kůže je optimálně připravena

pro další ošetření.

Hloubkové čisticí produkty, jako jsou jemné, ale velmi účinné peelingy pro obličej, tělo a pokožku hlavy, jsou vhodné díky jejich základní vlastnosti, přirozené výměně iontů a neutralizaci volných radikálů i  pro citlivou pokožku, náchylnou k zarudnutí. Přebytečný maz se vstřebává, kůže se napne, odlehčí

a regeneruje se. Suché kožní buňky jsou odstraněny a ucpané póry jsou vyčištěny.

Speciální koncentrace

 

Koncentrovaná péče - séra a minerální komplexy Methode Brigitte Kettner jsou opravdovými odborníky na krásu. Vyrovnávají nerovnosti a optimalizují pleť, díky aktivním složkám pronikají hlouběji do kůže. Regenerují kůži z hlubších vrstev pokožky a dodávají kůži novou svěžest a pružnost.

17.jpg

Classic line - krémy

Pečlivý výběr přísad a čistá síla přírody charakterizuje výrobky Methode Brigitte Kettner. Maceška polní, Sicaire nebo Propolis (přírodně vyskytující se antibiotikum / antimykotikum, které se také nazývá včelí vosk / včelí lepidlo s jeho 22 aminokyselinami a komplexem vitamínu B, jsou příklady možností, přirozené podpory k obraně

a posílení našeho naše těla a organismu.

Tyto a další přírodní složky se nacházejí

v doplňcích stravy (NutriCosmetics) a ve vysoce kvalitních přípravcích péče o pleť podle metody Brigitte Kettner, kde byly tyto přírodní extrakty kombinovány s nejnovějšími kosmeticko-technologickými účinnými látkami. Regenerují, revitalizují a opravují; aktivují, stimulují a optimalizují nebo osvěžují, vyhlazují a chrání - díky kombinaci účinných látek tyto léčivé přípravky trvale udržují rovnováhu kůže. Kůže v raném věku nebo kůže náchylná k problémům, jako je (hyper) citlivá pokožka náchylná k zarudnutí, poškození nebo alergie, si zaslouží nastavení individuální produktové péče.

bottom of page