top of page

NUTRICOSMETICS - SYSTÉM DOPLŇKŮ VÝŽIVY

 
 

Dia I-V / stopové prvky

Formula I-V

Fytokosmetika

Dia, stopové prvky jsou koncentrované zdroje energie pro tělo a psychiku, Formule jsou vysoce kvalitní a speciálně složené kombinace bylin a Fytokosmetika je vždy jediná aktivní složka. Tyto 3 skupiny systému NutriCosmetics Methode Brigitte Kettner. Váš individuální doplněk výživy pro oživení celého vašeho těla.

Prevence, posílení a ochrana celé rodiny ve správné dávce, ve správný čas.

Ať už jste žena nebo muž, mladý nebo starý, pro prevenci nebo léčbu - v tomto vnitřním systému najdete optimální výsledky.

Nutricosmetics může pozitivně ovlivnit a aktivovat každý organismus nebo ho uvést zpět do rovnováhy  jakožto i pozitivně ovlivnit kosmetické ošetření díky důležitým rostlinným aktivním látkám.

Nutricosmetics Methode Brigitte Kettner podporuje vyváženou stravu, reguluje dobrý fyzický stav, příznaky nedostatku a zvýšení vitality. Organismus je detoxikován a může se regenerovat.

Jako doplněk stravy se MBK spoléhá na vitamíny, minerály, aminokyseliny a cílené účinné látky v koncentrované formě: DIA představují stopové prvky jako koncentrované zdroje energie pro tělo a psychiku. Formula jsou vysoce kvalitní a speciálně formulované kombinace účinných látek na rostlinné bázi. Fytokosmetika působí jako samostatně aktivní látky. Společně tvoří systém Nutricosmetics.

Mnoho kožních onemocnění a zdravotních potíží můžeme s pomocí výživových doplňků rychle a trvale vylepšit nebo dokonce vyléčit.

Intenzivní účinek fytokosmetiky je založen na vybraných přírodních látkách účinných v dnešní době.

Složité procesy jsou šetrně zachovány. Struktura rostlin a jejich funkce zůstává zachována a přírodní látky se tak snoubí s potřebami lidí. Tato metoda je již známa z kávových zrn a ze sušeného  koření. Účinek je proto ve srovnání s čajem (vodný extrakt) nebo tinktury (alkoholový extrakt) mnohem komplexnější a neporovnatelný.

nutri.jpg
bottom of page